englishСпортивный клуб
АВТОРИТЕТпоиск по сайту
О КЛУБЕ
ВИДЫ СПОРТА
СОРЕВНОВАНИЯ
ФОТОРЕПОРТАЖ
СПОРТИВНАЯ ОДЕЖДА
СПОРТИВНЫЙ ИНВЕНТАРЬ
ВИДЕО ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ КОНКУР
ВИДЕО ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ ВЫЕЗДКА
ВИДЕО ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ ИППОДРОМ КИЕВ
КОННО-СПОРТИВНЫЙ ЛАГЕРЬ
ПРОДАЖА ЛОШАДЕЙ

О КЛУБЕ - "Спортивна газета" №54, 22-25 червня 2007 р.

пиктограммы

вернуться…

   ТРЕБА ШУКАТИ ВАРІАНТИ

        Харцизький «Авторитет» не потрапив до трійки призерів чемпіонату України (Суперліга) з настільного тенісу. У серії плей-офф у додатковій зустрічі за «бронзу» команда поступилася волноваському «Донбасу». Однак «Авторитет» своєю грою справив добре враження.
   
        Своїми думками про вирішальні матчі плей-офф у Донецьку, про систему проведення минулого чемпіонату та перспективи команди ділиться її головний тренер Анатолій Чернов:
   
        - Як на мене, проводити серію плей-офф корисно для гравців і цікаво для глядачів. Лише в таких напружених матчах члени нашої національної збірної зможуть суттєво вдосконалювати свою майстерність, зокрема, перед світовими та континентальними чемпіонатами.
        Хочу подякувати організаторам цього спортивного свята в Донецьку, керівництву СКНТ «Норд» за проведення його на високому рівні.
        Переконаний, що в наступному чемпіонаті наша команда стане призером. А ще нам треба здійснити реформу системи проведення першості України, адже в серії плей-офф є як свої плюси, так і мінуси. Слід обговорити це актуальне питання на тренерській раді, на засіданні виконкому федерації.
   
История
Документы
О нас в СМИ
Контакты
Статьи

Разработка и поддержка: KiitDesign Copyright © СК "Авторитет", 2007-2018