englishСпортивный клуб
АВТОРИТЕТпоиск по сайту
О КЛУБЕ
ВИДЫ СПОРТА
СОРЕВНОВАНИЯ
ФОТОРЕПОРТАЖ
СПОРТИВНАЯ ОДЕЖДА
СПОРТИВНЫЙ ИНВЕНТАРЬ
ВИДЕО ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ КОНКУР
ВИДЕО ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ ВЫЕЗДКА
ВИДЕО ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ ИППОДРОМ КИЕВ
КОННО-СПОРТИВНЫЙ ЛАГЕРЬ
ПРОДАЖА ЛОШАДЕЙ

О КЛУБЕ - Газета «Виробник України», № 19(349) від 11 травня 2007 р.

пиктограммы

вернуться…

   "АВТОРИТЕТ" чинить опір

        Цьогорічні весняні заморозки не остудили спортивного запалу, що спостерігається у серії плей-оф нинішньої першості України в суперлізі з настільного тенісу.
        Здоровою атмосферою фізичної та емоційної напруги позначилася зустріч-відповідь між діючим чемпіоном країни донецьким «Нордом» і четвертою командою першості «Авторитетом» із Харцизька, яка проходила в спортивному комплексі настільного тенісу «Норд» у Донецьку.
   
        Нагадаємо, що перший поєдинок між суперниками у Сєвєродонецьку упевнено з рахунком 4:0 виграли нордівці. І цього разу провідна команда України показала той же результат. Але він дався їй нелегко - «Авторитет» чинив гідний опір.
   
        Чого лише був вартий перебіг подій у першій грі між китайським легіонером Сун Тінгом («Норд») та Віталієм Левшиним («Авторитет»), який ще недавно захищав кольори донеччан. У стартовій партії упевнену перемогу з рахунком 11:4 одержав тенісист із Харцизька.
   
        Другу й третю в упертій боротьбі виграв нордівський тенісист (11:7, 11:8). У четвертій В.Левшин досить легко взяв гору над своїм суперником 11:3. Таким чином рахунок поєдинку став нічийним - 2:2. Все мало вирішитися у п'ятій, заключній партії. В ній перемогу здобув Сун Тінг 11:6, що дало змогу повести «Норду» в командному рахунку 1:0.
   
        Цікавим із різних точок зору видався другий поєдинок цього матчу.
   
        У безкомпромісному двобої за тенісним столом зійшлися представники провідної школи у цьому виді спорту - китайці Коу Лей («Норд») та Ке Ченьлі («Авторитет»). Перші три партії між ними проходили, як кажуть, «очко в очко» (7:11, 11:8, 12:10). А ось у четвертій досить легко переміг досвідченіший гравець із «Норду». Тож кінцевий рахунок цього поєдинку став 3:1, а командний - 2:0 на користь донеччан.
        У третьому поєдинку член національної збірної України Олександр Дідух вдало подолав супротив Геннадія Закладного. Рахунок - 3:0. Таким же став і командний.
   
        У парній зустрічі нордівському тандему протистояла «змішана» пара із Харцизька В.Левшин та Ке Ченьлі. Перемогу святкували Сун Тінг та Коу Лей («Норд»), довівши остаточний командний рахунок матчу до переможного 4:0.
   
        Слід відзначити, що за звітним поєдинком у спортивному комплексі настільного тенісу «Норд» спостерігала рекордна кількість глядачів.
   
        Приємно, що серед них було чимало молоді, дітей. А значить у цього цікавого, динамічного виду спорту є майбутнє.
   
        Тож, як і передбачалося напередодні матчів серії плей-оф, доля золотих медалей нинішнього чемпіонату вирішується у протистоянні давніх суперників - донецького «Норду» і сумського «Локомотива». А боротьбу за третє призове місце поведуть «Донбас» з Волновахи та «Авторитет». Остаточні результати першості стануть відомі 12 травня.
   

   Подяка глядачам

        Завдання-мінімум у серії плей-оф ми, вважаю, виконали. Дві зустрічі з «Авторитетом», незважаючи на сухий рахунок, дались нам нелегко. У донецькому матчі перепочив наш Ярослав Жмуденко. Інший член національної команди України Олександр Щдухзіграв на належному, високому рівні. Не підвели і китайські легіонери, хоча Сун Тінг у поєдинку з Віталієм Левшиним і примусив нас дещо похвилюватися. Інтригуюче проходив двобій Коу Лея зі співвітчизником Ке Ченьлі. Численним глядачам не доводилося нудьгувати цього дня. Ми вдячні їм за палку підтримку нордівської команди під час зустрічі.
   
   

Іван ЧОРНОБАБ, головний тренер СК «Норд»   

   Довести назву грою

        Хоча наша команда і зазнала поразки, я задоволений грою своїх хлопців. Трішечки не вистачило везіння Віталію Левшину. Гідний опір чинив своєму більш титулованому співвітчизнику наш китайський легіонер Ке Ченьлі.
   
        Але «Норд» є «Норд» - на те він і носить чемпіонське звання, щоб перемагати своїх суперників. З поразки трагедії не робимо. Тепер усю свою увагу і майстерність маємо переключити на «Донбас», з яким поведемо боротьбу за третє місце нинішньої першості України. Маючи таку гучну назву команди, ми повинні довести її доцільність своєю успішною, результативною грою.
   
   

Анатолій ЧЕРНОВ, головний тренер СК «Авторитет»   

   У рамках правил

        Незважаючи на високу спортивну напругу донецької зустрічі, відчайдушну боротьбу гравців за кожний м'ячик, кожну подачу, вона пройшла досить коректно, в рамках правил. Це і не дивно, адже тенісисти обох команд добре знають один одного, товаришують. Щоправда, по ходу матчу мені довелося зробити кілька зауважень на адресу юних палких глядачів, які висловлювали свою підтримку команді надто голосно, емоційно. Дякую за допомогу у своїй роботі на цій зустрічі судді першої категорії Ванді Романовій.
   
   

Віктор ПЕТРИШИН, головний суддя зустрічі, суддя національної категорії   

История
Документы
О нас в СМИ
Контакты
Статьи

Разработка и поддержка: KiitDesign Copyright © СК "Авторитет", 2007-2018