englishСпортивный клуб
АВТОРИТЕТпоиск по сайту
О КЛУБЕ
ВИДЫ СПОРТА
СОРЕВНОВАНИЯ
ФОТОРЕПОРТАЖ
СПОРТИВНАЯ ОДЕЖДА
СПОРТИВНЫЙ ИНВЕНТАРЬ
ВИДЕО ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ КОНКУР
ВИДЕО ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ ВЫЕЗДКА
ВИДЕО ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ ИППОДРОМ КИЕВ
КОННО-СПОРТИВНЫЙ ЛАГЕРЬ
ПРОДАЖА ЛОШАДЕЙ

О КЛУБЕ - СПОРТ.com.ua - 07 апреля 2007 г.

пиктограммы

вернуться…

   НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС: play off

        У Северодонецьку відбувся перший матч плей-офф відкритого клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловічих команд
   
        За путівку до фіналу билися донецький «Норд» та «Авторитет» з Харцизьку.
   
        Донецький «Норд» закінчив чемпіонат на першому місці, й за підсумками жеребкування плей-оф, зустрічався з харцизьким «Авторитетом». Однак, останній не виправдав своєї назви, хоч й номінально був господарем столів. Вже з перших двобоїв донеччани захопили ініціативу й виграли обидві зустрічі з однаковим рахунком 3:1. Не допомогли «Авторитету», навіть китайські легіонери. Олександр Дідух, лідер «Норду», вважає, що донеччани виграли іще до гри, психологічно. Хоча і фізичні кондиції зіграли свою роль.
   
        Олександр Дідух, СК «Норд» (Донецьк):«Був швидший чим він, був більш впевненіший, і в подачах так само краще, хоч й програв один сет, але відчував що виграю».
   
        Господарями столів вважалася команда з Харцизьку, проте ця перевага не вплинула на результат. Китайський легіонер донеччан вщент розгромив свого суперника, не залишивши тому жодного шансу.
   
        С/т Віталій Левшин, СК «Авторитет» (Харцизьк):«Эта игра у нас была записана, мы посмотрим внутри команды, разберем каждого игрока, где были его ошибки».
   
        Після поразки у третьому двобої, господарі не змогли оговтатись. У парному протистоянні китайські легіонери гостей повністю перетягли перевагу на бік «Норду». У підсумку суха перемога 4:0. Тренер «Авторитету» згідний, що його хлопці були переграні перш за все на психологічному рівні.
   
        Анатолій Чернов, тренер СК «Авторитет» (Харцизьк):«Сэт сделал свое дело, он отразился на эмоциональном и психологическом состоянии игроков, потому в паре не показали соответствующую своему уровню игру».
   
        Іван Чернобаб, тренер «Норд» (Донецьк):«Незважаючи на рахунок, напруга була, й не всі зустрічі закінчились 3:0. Команда «Авторитет» молода, проте вона грала проти найкращих тенісистів України».
   
        Наступну зустріч команди проведуть 28 квітня у Донецьку. І якщо знадобиться, то й третю там же. Переможця у фіналі чемпіонату чекає переможець пари «Локомотив» (Суми) та «Донбас» (Волноваха), які свій першій матч плей-оф проведуть тільки завтра.
   
   Источники
СПОРТ.com.ua Чемпион
История
Документы
О нас в СМИ
Контакты
Статьи

Разработка и поддержка: KiitDesign Copyright © СК "Авторитет", 2007-2018