englishСпортивный клуб
АВТОРИТЕТпоиск по сайту
О КЛУБЕ
ВИДЫ СПОРТА
СОРЕВНОВАНИЯ
ФОТОРЕПОРТАЖ
СПОРТИВНАЯ ОДЕЖДА
СПОРТИВНЫЙ ИНВЕНТАРЬ
ВИДЕО ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ КОНКУР
ВИДЕО ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ ВЫЕЗДКА
ВИДЕО ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ ИППОДРОМ КИЕВ
КОННО-СПОРТИВНЫЙ ЛАГЕРЬ
ПРОДАЖА ЛОШАДЕЙ

О КЛУБЕ - НРК України - 18 октября 2005 г.

пиктограммы

вернуться…

   ЗА УКРАЇНСЬКИЙ КЛУБ НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ "АВТОРИТЕТ"
   ВИСТУПАТИМУТЬ КИТАЙСЬКІ МАЙСТРИ

        У нинішньому сезоні за відомий клуб настільного тенісу "Авторитет" з Харцизька Донецької області виступатимуть китайські гравці Лю Сібо і Ке Чень Лі.
   
        Під час сьогоднішньої прес-конференції в столиці України президент СК "Авторитет" Роман Редько зазначив, що запрошення до України авторитетних майстрів пінг-понгу стало можливим завдяки співпраці між двома країнами в рамках діяльності Україно-китайської фундації. Лю Сібо і Ке Чень Лі до цього успішно виступали в клубі міста Тянь Цзинь і входять до рейтингу найсильніших гравців планети, підкреслив Роман Редько. Їх майстерність і досвід допоможуть нашим тенісистам підвищити свій рівень гри, а клубу добитися успіхів на внутрішній і міжнародній аренах.
   
        У листопаді нинішнього року спортсмени і тренери СК "Авторитет" проведуть у Тянь Цзині учбово-тренувальний збір, під час якого виступлять у турнірі, де їх суперниками будуть представники сильних китайських клубів пінг-понгу. До цього за підсумками першого клубного чемпіонату України СК "Авторитет" посів друге місце, очком поступившись команді ІФНТУНГ з Івано-Франківська.
   
   Источник
НРК України
История
Документы
О нас в СМИ
Контакты
Статьи

Разработка и поддержка: KiitDesign Copyright © СК "Авторитет", 2007-2018