englishСпортивный клуб
АВТОРИТЕТпоиск по сайту
О КЛУБЕ
ВИДЫ СПОРТА
СОРЕВНОВАНИЯ
ФОТОРЕПОРТАЖ
СПОРТИВНАЯ ОДЕЖДА
СПОРТИВНЫЙ ИНВЕНТАРЬ
ВИДЕО ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ КОНКУР
ВИДЕО ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ ВЫЕЗДКА
ВИДЕО ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ ИППОДРОМ КИЕВ
КОННО-СПОРТИВНЫЙ ЛАГЕРЬ
ПРОДАЖА ЛОШАДЕЙ

О КЛУБЕ - Газета "ДЕНЬ" №156, 3 вересня 1997 р.

пиктограммы

вернуться…

   ЄВРОПЕЙСЬКЕ ВИЗНАННЯ: ХАРЦИЗЬКИЙ ВАРІАНТ

        Майстри настільного тенісу самарського ЦСК ВПС виграли із загальним рахунком 4:3 матч Кубку європейських чемпіонів у клубу "Авторитет" (Харцизьк) і вийшли у другий раунд турніру. Для невеликого міста в Донецькій області зустріч виявилася масштабною подією. До півночі глядачі не залишали переповнений зал, навряд чи підозрюючи, що гості явно переважають за сукупним рейтингом.
   
        Волзькі "льотчики" вважаються одним з найсильніших клубів континенту, що легко прочиталося і на обличчі їхнього наставника Віктора Павленка. У свою чергу, друга ракетка харцизької команди -Сергій Нігерук, за словами Фрегера, через низку обставин останні два роки взагалі не виступав, а російський "легіонер" господарів майданчика Валерій Малов посідає лише 37-ме місце в рейтингу їхньої федерації. До того ж за два дні до початку змагань захворів лідер донбасівців Сергій Соколовський (температура 38,6). Буквально в день гри його якось поставили на ноги уколами.
   
        Нігерук - Денис Гаврилов - 21:12, 20:22, 21:16. Коментар Іллі Фрегера: "Серьожа відіграв відсотків на шістсот, оскільки перемога над 184-ю ракеткою світу в наші плани не входила навіть із поправкою на те, що пощастить".
   
        Малов - Олексій Смирнов - 21:10, 19:21, 11:21. Як бачимо, і тут назрівала сенсація. Малов досить легко в дебюті розібрався зі своїм суперником, але досвід 127-го номера світової класифікації, зрештою, позначився на результаті поєдинку.
   
        Соколовський - Сергій Ілюхін - 21:12, 21:14. Майстерність Соколовського виявилася вагомішою за його погане самопочуття.
   
        Соколовський і Нігерук - Смирнов і Гаврилов - 14:21, 9:21. Багато кому здалося, що Фрегерові не варто було ставити хворого Соколовського в пару з Нігеруком, оскільки в наших не було шансів перемогти російський дует. Але тут тренер залишив за собою право на ризик, маючи загальний баланс - 2:1.
   
        Нігерук - Смирнов - 8:21, 23:25. Гідний опір першій ракетці Росії (серед граючих удома) вилився у драматичну розв'язку другої партії. Після цього гості вперше вийшли вперед - 3:2.
   
        Соколовський - Гаврилов - 21:14, 18:21, 21:18. З погляду тактики, вихованець київського настільного тенісу грав явно краще за своє 238-ме рейтингове місце. Матч досяг апогею - 3:3.
   
        Малов - Ілюхін - 21:19, 13:21, 14:21. Ілля Фрегер (потім він признався в цьому) вірив у перемогу не в останню чергу через те, що жереб розвів найсильніші ракетки двох команд. А діалог третіх "номерів" - це рівний шанс. Напевно, більший ігровий стаж самарця переважив у стандартній "перестрілці".
   
        Резюме тренерів. І. Фрегер: "У принципі, я задоволений. Хлопці і так стрибнули вище за голову". В. Павленко: "Так, я знав, що буде боротьба, але щоб така! Це було несподіваним випробуванням".
   
        Президент спортклубу "Авторитет" Роман Редько виглядав дещо засмученим, хоча на його вулиці було свято, - цього дня в нього народилася донька: "Упевнений, наступного сезону виступимо набагато успішніше. Хочемо взяти в команду китайського тенісиста. І це не жарт".
   
   Едуард КИСЕЛЬОВ (газета "Жизнь", Донецьк), спеціально для "Дня"
   
   Джерело
"ДЕНЬ"
История
Документы
О нас в СМИ
Контакты
Статьи

Разработка и поддержка: KiitDesign Copyright © СК "Авторитет", 2007-2018